Vergelijkende Kaart > Import - Wereld

Loading map...

Definitie: Dit gegeven geeft het totale bedrag aan goederen in de US-dollar weer op een c.i.f. (kosten, verzekering en vracht) of f.o.b. (gratis aan boord) basis. Deze cijfers zijn berekend op basis van wisselkoersen, d.w.z. niet in termen van koopkrachtpariteit (PPP).

Beschrijving: De kaart die hier wordt weergegeven, laat zien hoe Import per land varieert. De kleurtint van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleurtint, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2018

Zie ook: Import staafdiagram

 

LandImport (milliarden $)Jaar
Verenigde Staten van Amerika2,3522017
China1,7312017
Duitsland1,1042017
Japan6262017
Verenigd Koninkrijk6032017
Frankrijk5762017
Hongkong5612017
Zuid-Korea4482017
Canada4442017
Nederland4352017
India4272017
Italië4272017
Mexico4172017
Spanje3332017
Singapore3102017
België3062017
Zwitserland2872017
Taiwan2732017
Verenigde Arabische Emiraten2412017
Polen2222017
Australië2152017
Rusland2132017
Turkije1972017
Vietnam1902017
Thailand1902017
Maleisië1632017
Oostenrijk1582017
Zweden1552017
Brazilië1522017
Indonesië1422017
Saudi-Arabië1372017
Ierland962017
Denemarken952017
Hongarije932017
Filipijnen902017
Zuid-Afrika802017
Noorwegen802017
Roemenië782017
Slowakije782017
Portugal742017
Iran712017
Israël672017
Finland632017
Argentinië612017
Chili602017
Egypte532017
Griekenland502017
Algerije502017
Puerto Rico492017
Pakistan482017
Colombia452017
Oekraïne442017
Bangladesh422017
Marokko402017
Peru392017
Nieuw-Zeeland392017
Irak362017
Nigeria352017
Kazachstan312017
Bulgarije312017
Litouwen302017
Koeweit292017
Slovenië292017
Qatar272017
Belarus262017
Angola232017
Oman232017
Luxemburg222017
Panama212017
Kroatië212017
Sri Lanka212017
Tunesië202017
Servië192017
Dominicaanse Republiek192017
Libanon182017
Venezuela182017
Jordanië182017
Guatemala172017
Ecuador172017
Ethiopië172017
Costa Rica162017
Myanmar152017
Estland152017
Letland152017
Kenia152017
Cambodja142017
Bahrein142017
Ghana132017
Libië132017
Oezbekistan112017
Nepal112017
Honduras112017
Cuba112017
Paraguay102017
Trinidad en Tobago102017
El Salvador102017
Bosnië-Herzegovina92017
Congo (Democratische Republiek)92017
Ivoorkust92017
Uruguay92017
Azerbeidzjan92017
Soedan92017
Tanzania92017
Bolivië82017
Georgië82017
Zambia72017
Namibië72017
Macedonië62017
Nicaragua62017
Afghanistan62016
Botswana62017
Laos62017
IJsland62017
Syrië62017
Zimbabwe62017
Kameroen52017
Senegal52017
Malta52017
Mozambique52017
Turkmenistan52017
Uganda52017
Jemen52017
Mauritius52017
Nieuw-Caledonië42014
Kirgizstan42017
Jamaica42017
Mongolië42017
Albanië42017
Moldavië42017
Mali42017
Noord-Korea42016
Haïti42017
Congo (Volksrepubliek)42017
Somalië32014
Armenië32017
Brunei32017
Madagaskar32017
Gabon32017
Bahama's32017
Burkina Faso32017
Tadzjikistan32017
Equatoriaal-Guinea32017
San Marino32011
Guinea22017
Benin22017
Malawi22017
Niger22017
Tsjaad22017
Mauritanië22017
Togo22017
Rwanda22017
Montenegro22014
Fiji22017
Papoea-Nieuw-Guinea22017
Guyana22017
Lesotho22017
Barbados22017
Suriname22017
Sierra Leone22017
Ngwane12017
Monaco12017
Andorra12015
Liberia12017
Djibouti12017
Eritrea12017
Bhutan12017
Seychellen12017
Belize12017
Groenland12015
Kaapverdië12017
Caymaneilanden12017
Timor Leste12016
Burundi02017
Saint Lucia02017
Salomon02015
Antigua en Barbuda02017
Centraal-Afrikaanse Republiek02017
Samoa02014
Tonga02017
Gambia02017
Saint Vincent en de Grenadines02017
Grenada02017
Sint-Kitts en Nevis02017
Vanuatu02017
Guinee-Bissau02017
Dominica02017
Comoren (Unie)02017
Kiribati02013
Palau02016
Nauru02013
Tuvalu02013
São Tomé en Principe02017
Falkland02004
Liechtenstein02015
Macao02014