Vergelijkende Kaart > Import - Wereld

Loading map...

Definitie: Dit gegeven geeft het totale bedrag aan goederen in de US-dollar weer op een c.i.f. (kosten, verzekering en vracht) of f.o.b. (gratis aan boord) basis. Deze cijfers zijn berekend op basis van wisselkoersen, d.w.z. niet in termen van koopkrachtpariteit (PPP).

Beschrijving: De kaart die hier wordt weergegeven, laat zien hoe Import per land varieert. De kleurtint van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleurtint, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2019

Zie ook: Import staafdiagram

 

LandImport (milliarden $)Jaar
Verenigde Staten van Amerika2,3612019
China1,7402019
Duitsland1,1352019
Japan6452019
Verenigd Koninkrijk6162019
Frankrijk6022019
Hongkong5622019
Zuid-Korea4582019
Nederland4542019
India4522019
Canada4422019
Italië4332019
Mexico4212019
Spanje3392019
Singapore3122019
België3002019
Zwitserland2652019
Taiwan2592019
Rusland2382019
Verenigde Arabische Emiraten2292019
Turkije2252019
Polen2242019
Australië2212019
Thailand2032019
Vietnam2032019
Maleisië1612019
Oostenrijk1582019
Brazilië1532019
Zweden1532019
Indonesië1502019
Tsjechië1352019
Saudi-Arabië1192019
Ierland982019
Hongarije962019
Noorwegen952019
Denemarken952019
Somalië942019
Filipijnen892019
Zuid-Afrika892019
Samoa892019
Slowakije802019
Roemenië782019
Iran762019
Portugal752019
Israël692019
Finland652019
Argentinië642019
Chili612019
Egypte602019
Pakistan532019
Griekenland522019
Oekraïne492019
Puerto Rico492019
Algerije492019
Bangladesh482019
Colombia442019
Noord-Korea442019
Nieuw-Zeeland402019
Marokko402019
Irak392019
Peru392019
Nigeria332019
Kazachstan322019
Belarus322019
Litouwen322019
Bulgarije312019
Qatar312019
Slovenië302019
Koeweit302019
Oman242019
Kroatië222019
Panama222019
Sri Lanka212019
Tuvalu212019
Luxemburg212019
Servië202019
Angola202019
Ecuador192019
Tunesië192019
Libanon182019
Jordanië182019
Dominicaanse Republiek182019
Guatemala172019
Bahrein162019
Kenia162019
Letland162019
Myanmar162019
Ethiopië162019
Costa Rica152019
Estland142019
Cambodja142019
Ghana132019
Oezbekistan112019
Libië112019
Paraguay112019
Honduras112019
Cuba112019
Venezuela112019
Congo (Democratische Republiek)112019
Nepal102019
Macao102019
Bosnië-Herzegovina102019
El Salvador92019
Ivoorkust92019
Azerbeidzjan92019
Uruguay92019
Bolivië92019
Soedan82019
Tanzania82019
Zambia82019
Afghanistan82019
Georgië72019
Macedonië72019
Nicaragua72019
IJsland72019
Syrië62019
Trinidad en Tobago62019
Zimbabwe52019
Namibië52019
Mozambique52019
Senegal52019
Jamaica52019
Uganda52019
Botswana52019
Malta52019
Mauritius52019
Laos52019
Kameroen52019
Guinea52019
Palau52019
Turkmenistan52019
Moldavië42019
Mongolië42019
Kirgizstan42019
Albanië42019
Jemen42019
Armenië42019
Mali42019
Haïti42019
Burkina Faso32019
Bahama's32019
Brunei32019
Gabon32019
Benin32019
Madagaskar32019
Nieuw-Caledonië32019
Montenegro32019
Equatoriaal-Guinea32019
San Marino32019
Congo (Volksrepubliek)32019
Tadzjikistan22019
Malawi22019
Tsjaad22019
Mauritanië22019
Togo22019
Rwanda22019
Fiji22019
Papoea-Nieuw-Guinea22019
Niger22019
Lesotho22019
Guyana22019
Barbados22019
Ngwane12019
Monaco12019
Suriname12019
Andorra12019
Liberia12019
Seychellen12019
Eritrea12019
Sierra Leone12019
Bhutan12019
Belize12019
Kaapverdië12019
Caymaneilanden12019
Groenland12019
Djibouti12019
Timor Leste12019
Burundi12019
Saint Lucia12019
Antigua en Barbuda12019
Salomon02019
Centraal-Afrikaanse Republiek02019
Gambia02019
Sint-Kitts en Nevis02019
Grenada02019
Saint Vincent en de Grenadines02019
Guinee-Bissau02019
Vanuatu02019
Tonga02019
Comoren (Unie)02019
Dominica02019
São Tomé en Principe02019
Kiribati02019
Falkland02019
Nauru02019
Liechtenstein02019