Vergelijkende Kaart > Export - Wereld

Loading map...

Definitie: Dit item geeft het totale bedrag aan Amerikaanse dollars goederenuitvoer op een f.o.b. (gratis aan boord) basis. Deze cijfers zijn berekend op basis van wisselkoersen, d.w.z. niet in termen van koopkrachtpariteit (PPP).

Beschrijving: De kaart die hier wordt weergegeven, laat zien hoe Export per land varieert. De kleurtint van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleurtint, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2017

Zie ook: Export staafdiagram

 

LandExport (milliarden $)Jaar
China2,0982016
Verenigde Staten van Amerika1,4712016
Duitsland1,2832016
Japan6412016
Zuid-Korea5122016
Frankrijk4892016
Hongkong4882016
Nederland4802016
Italië4362016
Verenigd Koninkrijk4122016
Canada3902016
Mexico3742016
Singapore3532016
Verenigde Arabische Emiraten3162016
Taiwan3152016
Zwitserland3012016
Rusland2862016
Spanje2662016
India2622017
België2512016
Thailand2152016
Saudi-Arabië2052016
Brazilië1902016
Polen1882016
Australië1842016
Vietnam1692016
Maleisië1672016
Ierland1602016
Zweden1472016
Indonesië1442016
Oostenrijk1442016
Turkije1442015
Denemarken942016
Noorwegen922016
Hongarije922016
Iran882016
Zuid-Afrika832016
Slowakije742016
Puerto Rico702016
Qatar652016
Finland602016
Argentinië582016
Chili562016
Roemenië562016
Portugal522016
Israël522016
Irak452016
Koeweit442016
Filipijnen432016
Peru372016
Kazachstan352016
Oekraïne342016
Bangladesh332016
Nigeria332016
Colombia332016
Nieuw-Zeeland322016
Oman302016
Angola302016
Venezuela282016
Algerije282016
Bulgarije242016
Litouwen242016
Belarus232016
Griekenland222016
Pakistan212016
Slovenië212016
Marokko192016
Luxemburg172016
Ecuador172016
Panama152016
Servië152016
Egypte152016
Estland132016
Tunesië132016
Oezbekistan132016
Azerbeidzjan122016
Kroatië122016
Bahrein122016
Ivoorkust122016
Guatemala112016
Letland112016
Ghana112016
Libië112016
Sri Lanka112016
Myanmar102016
Costa Rica102016
Dominicaanse Republiek102016
Congo (Democratische Republiek)92016
Cambodja92016
Turkmenistan92016
Paraguay92016
Honduras82016
Papoea-Nieuw-Guinea82016
Trinidad en Tobago72016
Bolivië72016
Jordanië72016
Uruguay72016
Zambia72016
Botswana62016
Kenia62016
Tanzania62016
Kameroen62016
El Salvador52016
Brunei52016
Equatoriaal-Guinea52016
Macedonië52016
Congo (Volksrepubliek)52016
IJsland52016
Gabon42016
Mongolië42016
Namibië42016
Noord-Korea42015
Tsjaad42016
Bosnië-Herzegovina42016
Malta42016
San Marino42011
Soedan42016
Cuba32016
Zimbabwe32016
Liechtenstein32015
Mozambique32016
Nicaragua32016
Libanon32016
Madagaskar32016
Laos32016
Senegal32016
Ethiopië32016
Georgië32016
Mali32016
Burkina Faso32016
Uganda32016
Mauritius32016
Syrië22016
Nieuw-Caledonië22014
Moldavië22016
Albanië22016
Benin22016
Guinea22016
Suriname22016
Armenië22016
Kirgizstan12016
Jamaica12016
Malawi12016
Ngwane12016
Mauritanië12016
Togo12016
Guyana12016
Macao12013
Niger12016
Fiji12016
Monaco12017
Haïti12016
Tadzjikistan12016
Sierra Leone12016
Bahama's12016
Lesotho12016
Somalië12014
Rwanda12016
Afghanistan12014
Nepal12017
Belize12016
Bhutan12016
Eritrea02016
Barbados02016
Seychellen02016
Salomon02015
Groenland02015
Liberia02016
Montenegro02014
Falkland02015
Saint Lucia02016
Guinee-Bissau02016
Kaapverdië02016
Djibouti02016
Burundi02016
Nauru02013
Jemen02016
Gambia02016
Palau02016
Kiribati02013
Andorra02015
Centraal-Afrikaanse Republiek02016
Antigua en Barbuda02016
Sint-Kitts en Nevis02016
Vanuatu02016
Saint Vincent en de Grenadines02016
Caymaneilanden02016
Grenada02016
Dominica02016
Tonga02016
Samoa02013
Comoren (Unie)02016
Timor Leste02015
São Tomé en Principe02016
Tuvalu02017