Vergelijkende Kaart > Consumptie elektriciteit - Wereld

Loading map...

Definitie: Deze invoer bestaat uit de totale jaarlijkse elektriciteitsopwekking plus de in- en minusuitvoer, uitgedrukt in kilowattuur. De discrepantie tussen de hoeveelheid opgewekte en / of geïmporteerde elektriciteit en het verbruikte en / of geëxporteerde bedrag wordt geboekt als verlies in transmissie en distributie.

Beschrijving: De kaart die hier wordt weergegeven, laat zien hoe Consumptie elektriciteit per land varieert. De kleurtint van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleurtint, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2018

Zie ook: Consumptie elektriciteit staafdiagram

 

LandConsumptie elektriciteit (milliarden kWh)Jaar
China5,9202018
Verenigde Staten van Amerika3,9112018
India1,0482018
Japan9342018
Rusland8902018
Canada5172018
Duitsland5152018
Brazilië5012018
Zuid-Korea4972018
Frankrijk4362018
Verenigd Koninkrijk3022018
Italië2962018
Saudi-Arabië2932018
Taiwan2552018
Mexico2452018
Spanje2402018
Australië2242018
Iran2212018
Turkije2132018
Zuid-Afrika2082018
Indonesië1992018
Thailand1682018
Egypte1502018
Polen1412018
Vietnam1342018
Oekraïne1332018
Noorwegen1332018
Maleisië1332018
Zweden1252018
Argentinië1232018
Verenigde Arabische Emiraten1112018
Nederland1062018
Kazachstan952018
Pakistan862018
België822018
Finland792018
Filipijnen742018
Venezuela742018
Chili682018
Irak662018
Oostenrijk632018
Tsjechië612018
Zwitserland582018
Colombia582018
Koeweit542018
Algerije532018
Griekenland532018
Israël532018
Bangladesh492018
Roemenië482018
Oezbekistan482018
Portugal472018
Singapore472018
Hongkong422018
Peru412018
Nieuw-Zeeland402018
Hongarije392018
Qatar372018
Bulgarije322018
Belarus322018
Denemarken312018
Oman282018
Marokko272018
Servië272018
Bahrein262018
Slowakije262018
Nigeria252018
Ierland242018
Ecuador222018
Azerbeidzjan202018
Puerto Rico192018
IJsland182018
Jordanië162018
Cuba162018
Kroatië162018
Libanon162018
Tunesië152018
Turkmenistan152018
Slovenië152018
Syrië142018
Mozambique142018
Dominicaanse Republiek132018
Tadzjikistan132018
Myanmar132018
Georgië122018
Sri Lanka122018
Zambia122018
Bosnië-Herzegovina112018
Noord-Korea112018
Kirgizstan112018
Paraguay102018
Soedan102018
Litouwen102018
Guatemala102018
Trinidad en Tobago92018
Uruguay92018
Costa Rica92018
Ghana82018
Angola82018
Panama82018
Estland82018
Ethiopië82018
Libië82018
Kenia82018
Zimbabwe82018
Bolivië72018
Honduras72018
Congo (Democratische Republiek)72018
Albanië72018
Letland72018
Macedonië62018
El Salvador62018
Luxemburg62018
Mongolië62018
Kameroen62018
Ivoorkust62018
Armenië52018
Tanzania52018
Cambodja52018
Macao52018
Afghanistan52018
Moldavië52018
Laos42018
Namibië42018
Nepal42018
Botswana42018
Brunei42018
Jemen42018
Papoea-Nieuw-Guinea32018
Nicaragua32018
Senegal32018
Uganda32018
Montenegro32018
Jamaica32018
Mauritius32018
Nieuw-Caledonië32018
Bhutan32018
Malta22018
Mali22018
Malawi22018
Suriname22018
Gabon22018
Bahama's22018
Ngwane12018
Madagaskar12018
Burkina Faso12018
Togo12018
Benin12018
Mauritanië12018
Niger12018
Guinea12018
Congo (Volksrepubliek)12018
Barbados12018
Fiji12018
Guyana12018
Lesotho12018
Rwanda12018
Caymaneilanden12018
Groenland12018
Kaapverdië02018
Belize02018
Equatoriaal-Guinea02018
Liechtenstein02018
Djibouti02018
Haïti02018
Saint Lucia02018
Eritrea02018
Seychellen02018
Somalië02018
Antigua en Barbuda02018
Burundi02018
Gambia02018
Andorra02018
Tsjaad02018
Sint-Kitts en Nevis02018
Grenada02018
Sierra Leone02018
Centraal-Afrikaanse Republiek02018
Saint Vincent en de Grenadines02018
Samoa02018
Dominica02018
Salomon02018
São Tomé en Principe02018
Vanuatu02018
Comoren (Unie)02018
Tonga02018
Liberia02018
Guinee-Bissau02018
Nauru02018
Kiribati02018
Falkland02018
Timor Leste02018
Westelijke Sahara02018