Vergelijkende Kaart > Productie elektriciteit - Wereld

Loading map...

Definitie: Dit item is de jaarlijkse geproduceerde elektriciteit uitgedrukt in kilowattuur. De discrepantie tussen de hoeveelheid opgewekte en / of geïmporteerde elektriciteit en het verbruikte en / of geëxporteerde bedrag wordt geboekt als verlies in transmissie en distributie.

Beschrijving: De kaart die hier wordt weergegeven, laat zien hoe Productie elektriciteit per land varieert. De kleurtint van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleurtint, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2018

Zie ook: Productie elektriciteit staafdiagram

 

LandProductie elektriciteit (milliarden kWh)Jaar
China6,1422018
Verenigde Staten van Amerika4,0882018
India1,2892018
Rusland1,0082018
Japan9762018
Canada6432018
Duitsland5892018
Brazilië5592018
Frankrijk5362018
Zuid-Korea5282018
Saudi-Arabië3182018
Verenigd Koninkrijk3102018
Mexico2932018
Italië2692018
Spanje2672018
Iran2652018
Taiwan2642018
Turkije2462018
Australië2382018
Zuid-Afrika2292018
Indonesië2212018
Egypte1722018
Thailand1682018
Zweden1542018
Oekraïne1522018
Polen1522018
Noorwegen1502018
Vietnam1472018
Maleisië1422018
Argentinië1342018
Verenigde Arabische Emiraten1202018
Venezuela1142018
Pakistan1052018
Nederland1032018
Kazachstan1002018
Filipijnen912018
Irak842018
Tsjechië782018
Chili722018
Colombia672018
Finland652018
België652018
Algerije652018
Zwitserland642018
Koeweit642018
Roemenië622018
Israël602018
Oezbekistan592018
Oostenrijk562018
Bangladesh562018
Paraguay552018
Portugal502018
Griekenland482018
Singapore472018
Peru462018
Bulgarije462018
Nieuw-Zeeland432018
Qatar392018
Servië382018
Hongkong362018
Libië352018
Belarus322018
Oman312018
Nigeria302018
Hongarije292018
Marokko272018
Denemarken272018
Bahrein272018
Ierland252018
Ecuador252018
Slowakije252018
Azerbeidzjan232018
Turkmenistan212018
Puerto Rico202018
Mozambique202018
Cuba192018
IJsland192018
Tunesië182018
Jordanië182018
Libanon172018
Tadzjikistan172018
Syrië172018
Slovenië172018
Dominicaanse Republiek162018
Myanmar152018
Bosnië-Herzegovina152018
Noord-Korea132018
Zambia132018
Kirgizstan132018
Soedan132018
Sri Lanka132018
Uruguay122018
Georgië122018
Laos112018
Ghana112018
Guatemala112018
Kroatië112018
Costa Rica102018
Ethiopië102018
Estland102018
Panama102018
Trinidad en Tobago102018
Kenia102018
Angola92018
Zimbabwe92018
Congo (Democratische Republiek)92018
Honduras82018
Ivoorkust82018
Bolivië82018
Bhutan82018
Armenië72018
Albanië72018
Kameroen72018
Tanzania62018
Moldavië62018
El Salvador52018
Letland52018
Macedonië52018
Mongolië52018
Jemen52018
Cambodja42018
Brunei42018
Jamaica42018
Senegal42018
Papoea-Nieuw-Guinea42018
Litouwen32018
Nepal32018
Uganda32018
Nicaragua32018
Montenegro32018
Mauritius32018
Nieuw-Caledonië32018
Botswana32018
Suriname22018
Mali22018
Malawi22018
Gabon22018
Bahama's22018
Congo (Volksrepubliek)22018
Namibië22018
Madagaskar22018
Malta12018
Mauritanië12018
Afghanistan12018
Guinea12018
Guyana12018
Haïti12018
Burkina Faso12018
Barbados12018
Macao12018
Fiji12018
Luxemburg12018
Groenland12018
Caymaneilanden12018
Lesotho12018
Rwanda12018
Niger02018
Kaapverdië02018
Ngwane02018
Equatoriaal-Guinea02018
Djibouti02018
Eritrea02018
Saint Lucia02018
Seychellen02018
Somalië02018
Antigua en Barbuda02018
Benin02018
Belize02018
Gambia02018
Burundi02018
Tsjaad02018
Sint-Kitts en Nevis02018
Grenada02018
Sierra Leone02018
Centraal-Afrikaanse Republiek02018
Saint Vincent en de Grenadines02018
Samoa02018
Andorra02018
Dominica02018
Salomon02018
Togo02018
Liberia02018
Liechtenstein02018
São Tomé en Principe02018
Vanuatu02018
Comoren (Unie)02018
Tonga02018
Guinee-Bissau02018
Nauru02018
Kiribati02018
Falkland02018
Tuvalu02018
Timor Leste02018
Westelijke Sahara02018