Vergelijkende Kaart > Bevolkingsdichtheid - Wereld

Loading map...

Definitie: Bevolkingsdichtheid is het aantal mensen per oppervlakte-eenheid.

Beschrijving: De kaart die hier wordt weergegeven, laat zien hoe Bevolkingsdichtheid per land varieert. De kleurtint van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleurtint, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2019

Zie ook: Bevolkingsdichtheid staafdiagram

 

LandBevolkingsdichtheid (Inwoners per vierkante kilometer)Jaar
Macao21,5012018
Monaco15,3642017
Singapore8,3372018
Hongkong6,5102018
Heilige Stoel2,2732017
Bahrein1,8982017
Malta1,4212018
Bangladesh1,0742018
Barbados6822018
Mauritius6692018
Taiwan6542018
Libanon5872018
San Marino5542018
Zuid-Korea5162018
Rwanda4632018
Nauru4622018
Tuvalu4292018
Burundi4262018
Nederland4132018
India3952018
Haïti3892018
Israël3842014
België3792018
Comoren (Unie)3672018
Puerto Rico3622018
Filipijnen3532018
Sri Lanka3442018
Japan3342018
Grenada3262018
El Salvador2942018
Vietnam2932018
Saint Lucia2692018
Verenigd Koninkrijk2672018
Saint Vincent en de Grenadines2622018
Pakistan2612018
Jamaica2562018
Liechtenstein2412017
Trinidad en Tobago2372018
Luxemburg2342018
Caymaneilanden2262018
Duitsland2252018
Nigeria2202018
Antigua en Barbuda2172018
São Tomé en Principe2122018
Dominicaanse Republiek2122018
Noord-Korea2112018
Seychellen2082018
Italië2072018
Qatar2042018
Sint-Kitts en Nevis2032018
Nepal2022018
Zwitserland2012018
Gambia1852018
Andorra1832018
Uganda1692018
Malawi1672018
Koeweit1642018
Guatemala1522018
China1442018
Togo1442018
Tonga1422018
Kaapverdië1412018
Indonesië1382018
Tsjechië1352018
Kiribati1352018
Denemarken1352018
Thailand1342018
Polen1232018
Ghana1182018
Jordanië1172018
Verenigde Arabische Emiraten1162017
Azerbeidzjan1162018
Portugal1122018
Slowakije1112018
Albanië1062018
Hongarije1062018
Oostenrijk1052018
Frankrijk1052018
Syrië1042016
Turkije1042018
Slovenië1042018
Armenië1022018
Moldavië1022018
Benin1012018
Cuba1002018
Egypte992018
Dominica992018
Ethiopië982018
Spanje982018
Costa Rica982018
Maleisië962018
Irak922018
Servië912018
Cambodja912018
Roemenië902018
Timor Leste892018
Sierra Leone882018
Kenia832018
Macedonië822018
Myanmar822018
Honduras822018
Griekenland822018
Ivoorkust812018
Brunei782018
Marokko772018
Senegal762018
Kroatië752018
Bosnië-Herzegovina752018
Oekraïne732018
Ierland722018
Burkina Faso722018
Samoa712018
Tunesië702018
Oezbekistan672018
Lesotho652018
Mexico642018
Bulgarije642018
Ngwane632018
Tadzjikistan602018
Tanzania592018
Ecuador582018
Georgië572019
Jemen542018
Kameroen542018
Afghanistan542018
Eritrea512018
Guinee-Bissau512018
Fiji512018
Panama502018
Iran502018
Guinea482018
Palau472018
Nicaragua472018
Belarus462018
Zuid-Afrika452018
Montenegro442018
Madagaskar442018
Liberia432018
Litouwen432018
Colombia422018
Djibouti382018
Congo (Democratische Republiek)362018
Zimbabwe362018
Venezuela352018
Mozambique342018
Verenigde Staten van Amerika332018
Laos312018
Letland302018
Kirgizstan292018
Equatoriaal-Guinea282018
Estland282018
Brazilië252018
Peru242018
Angola242018
Bahama's242018
Chili242018
Vanuatu242018
Soedan232018
Salomon232018
Zweden222018
Zambia222018
Bhutan202018
Uruguay192018
Somalië182018
Algerije172018
Paraguay172018
Nieuw-Zeeland172018
Belize172018
Noorwegen172018
Finland162018
Argentinië162018
Niger162018
Saudi-Arabië152017
Nieuw-Caledonië152018
Papoea-Nieuw-Guinea152018
Oman152017
Mali152018
Congo (Volksrepubliek)152018
Tsjaad122018
Turkmenistan112018
Bolivië102018
Centraal-Afrikaanse Republiek92018
Rusland82018
Gabon82018
Kazachstan72018
Botswana42018
Libië42017
Mauritanië42018
Suriname42018
Canada42018
Guyana32018
IJsland32018
Namibië32018
Australië32018
Westelijke Sahara22018
Mongolië22018
Falkland02016
Groenland02018