Vergelijkende Kaart > Aantal Merchant Marine schepen - Wereld

Loading map...

Definitie: Dit item bevat het totaal en het aantal van elk type particulier of publiek commercieel schip voor elk land; militaire schepen zijn niet inbegrepen; de vijf schepen per type omvatten: bulkcarrier - voor vracht zoals kolen, graan, cement, ertsen en grind; containerschip - voor ladingen in containers van vrachtwagenformaat, een transportsysteem dat containerisatie wordt genoemd; stukgoed - ook break-bulk carriers genoemd - voor een breed scala aan verpakte goederen, zoals textiel, meubels en machines; olietanker - voor ruwe olie en aardolieproducten; overige â € "inclusief chemische vervoerders, baggerschepen, LNG-tankers (vloeibaar aardgas), gekoelde vrachtschepen (reefers), sleepboten, passagiersschepen (cruise en ferry) en offshore bevoorradingsschepen.

Beschrijving: De kaart die hier wordt weergegeven, laat zien hoe Aantal Merchant Marine schepen per land varieert. De kleurtint van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleurtint, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2019

Zie ook: Aantal Merchant Marine schepen staafdiagram

 

LandAantal Merchant Marine schepenJaar
Indonesië9,0532018
Panama7,9142018
Japan5,2992018
China4,6102018
Verenigde Staten van Amerika3,6922018
Singapore3,5262018
Liberia3,3212018
Rusland2,6252018
Hongkong2,6152018
Malta2,2052018
Zuid-Korea1,8972018
Vietnam1,8632018
India1,7192018
Maleisië1,7042018
Filipijnen1,6152018
Noorwegen1,5812018
Verenigd Koninkrijk1,5702018
Bahama's1,4182018
Italië1,4052018
Griekenland1,3432018
Turkije1,2772018
Nederland1,2332018
Saint Vincent en de Grenadines8892018
Antigua en Barbuda8532018
Thailand8072018
Brazilië7912018
Belize7642018
Iran7202018
Denemarken6682018
Canada6572018
Duitsland6292018
Mexico6172018
Verenigde Arabische Emiraten6162018
Portugal5762018
Nigeria5762018
Australië5632018
Frankrijk5552018
Honduras5502018
Sierra Leone4692018
Oekraïne4172018
Vanuatu4052018
Egypte3892018
Saudi-Arabië3802018
Cambodja3642018
Zweden3592018
Bangladesh3292018
Tanzania3292018
Togo3272018
Azerbeidzjan3132018
Noord-Korea2742018
Venezuela2692018
Taiwan2672018
Mongolië2652018
Bahrein2592018
Finland2592018
Tuvalu2542018
Sint-Kitts en Nevis2402018
Chili2222018
Comoren (Unie)2182018
België1922018
Papoea-Nieuw-Guinea1732018
Argentinië1672018
Caymaneilanden1652018
Koeweit1582018
Luxemburg1522018
Moldavië1512018
Polen1482018
Qatar1402018
Ecuador1372018
Kroatië1312018
Barbados1212018
Kazachstan1212018
Spanje1192019
Roemenië1122018
Nieuw-Zeeland1112018
Kiribati1112018
Algerije1062018
Colombia1022018
Trinidad en Tobago1022018
Brunei1002018
Dominica1002018
Libië982018
Peru952018
Myanmar952018
Ierland882018
Zuid-Afrika882018
Marokko872018
Sri Lanka872018
Georgië822018
Bulgarije802018
Irak802018
Paraguay802018
Estland742018
Turkmenistan722018
Letland682018
Tunesië662018
Litouwen612018
Fiji602018
Albanië602018
Uruguay572018
Angola552018
Guyana552018
Libanon552018
Pakistan532018
Oman512018
Bolivië492018
Ghana442018
Kaapverdië432018
Jamaica432018
Israël422018
Cuba412018
Equatoriaal-Guinea382018
IJsland332018
Tonga332018
Jordanië322018
Jemen312018
Zwitserland302019
Gabon292018
Madagaskar282018
Mauritius282018
Senegal282018
Mozambique272018
Congo (Democratische Republiek)272018
Seychellen242018
Salomon232018
Dominicaanse Republiek232018
Kenia222018
Syrië212018
Kameroen192018
Soedan182018
Congo (Volksrepubliek)162018
Djibouti152018
Ivoorkust152018
São Tomé en Principe152018
Samoa132018
Montenegro122018
Ethiopië112018
Costa Rica112018
Nieuw-Caledonië102018
Suriname102018
Namibië102018
Guinee-Bissau92018
Gambia92018
Eritrea92018
Guatemala92018
Groenland82018
Slovenië82018
Mauritanië72018
Grenada62018
Benin62018
Belarus52018
Somalië52018
Nicaragua52018
Haïti42018
Falkland32018
El Salvador22018
Guinea12018
Niger12018
Laos12017
Macao12018
Zambia12017
Uganda12017