Vergelijkende Kaart > Import - Wereld

Loading map...

Beschrijving: De kaart hier weergegeven laat zien hoe Import verschilt per land. De kap van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleur, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2014

See also: Import bar chart

 

Country NameImport (milliarden $)Year of Estimate
Verenigde Staten van Amerika2,2732013
China1,9502013
Duitsland1,2332013
Verenigd Koninkrijk7832013
Japan7672013
Frankrijk6602013
Hongkong5212013
Zuid-Korea5172013
Nederland5112013
Canada4712013
India4682013
Italië4362013
Spanje4312013
Singapore3732013
Mexico3712013
Rusland3412013
België3102013
Taiwan2692013
Verenigde Arabische Emiraten2502013
Australië2462013
Turkije2432013
Brazilië2412013
Thailand2192013
Polen2072013
Zwitserland2012013
Maleisië1932013
Indonesië1792013
Oostenrijk1682013
Zweden1582013
Saudi-Arabië1472013
Tsjechië1432013
Vietnam1212013
Zuid-Afrika1002013
Denemarken982013
Noorwegen902013
Hongarije902013
Oekraïne872013
Slowakije782013
Chili762013
Roemenië732013
Argentinië712013
Finland712013
Israël672013
Irak672013
Iran642013
Filipijnen642013
Ierland622013
Venezuela592013
Egypte592013
Portugal592013
Nigeria562013
Algerije552013
Colombia542013
Kazachstan522013
Griekenland512013
Puerto Rico472013
Belarus452013
Peru422013
Qatar402013
Pakistan392013
Marokko392013
Nieuw-Zeeland372013
Bangladesh332013
Bulgarije332013
Litouwen332013
Oman312013
Slovenië292013
Libië272013
Panama272013
Ecuador262013
Angola262013
Tunesië252013
Koeweit242013
Luxemburg232013
Kroatië222013
Libanon212013
Servië212013
Jordanië192013
Ghana182013
Sri Lanka182013
Costa Rica182013
Dominicaanse Republiek172013
Guatemala172013
Estland162013
Kenia162013
Letland162013
Bahrein142013
Cuba142013
Oezbekistan132013
Uruguay132013
Turkmenistan122013
Paraguay122013
Honduras112013
Tanzania112013
Jemen112013
Azerbeidzjan112013
Ethiopië112013
Bosnië-Herzegovina102013
Macao102013
Myanmar102013
El Salvador102013
Ivoorkust102013
Trinidad en Tobago102013
Bolivië92013
Congo (Democratische Republiek)92013
Syrië92013
Cambodja92013
Zambia82013
Equatoriaal-Guinea82013
Malta72013
Botswana72013
Namibië72013
Mozambique72013
Georgië72013
Kameroen72013
Macedonië72013
Afghanistan62012
Nepal62013
Soedan62013
Mongolië62013
Nicaragua62013
Senegal62013
Jamaica62013
Moldavië52013
Kirgizstan52013
Mauritius52013
Uganda52013
Albanië52013
Noord-Korea52012
Papoea-Nieuw-Guinea52013
Zimbabwe52013
IJsland52013
Congo (Volksrepubliek)42013
Tadzjikistan42013
Gabon42013
Armenië32013
Mauritanië32013
Nieuw-Caledonië32012
Bahama's32013
Laos32013
Brunei32011
Burkina Faso32013
Mali32013
Madagaskar32013
Tsjaad32013
Haïti32013
San Marino32011
Liberia22013
Malawi22013
Montenegro22012
Guinea22013
Niger22013
Lesotho22013
Liechtenstein22012
Fiji22013
Guyana22013
Rwanda22013
Benin22013
Suriname22013
Togo22013
Barbados22013
Sierra Leone22013
Ngwane22013
Andorra12012
Bhutan12012
Somalië12010
Monaco12011
Eritrea12013
Burundi12013
Belize12013
Seychellen12013
Groenland12010
Kaapverdië12013
Caymaneilanden12013
Timor Leste12011
Djibouti12013
Saint Lucia12013
Salomon02012
Gambia02013
Sint-Kitts en Nevis02013
Antigua en Barbuda02013
Vanuatu02013
Samoa02011
Saint Vincent en de Grenadines02013
Grenada02012
Dominica02013
Centraal-Afrikaanse Republiek02013
Comoren (Unie)02013
Guinee-Bissau02013
Tonga02013
Palau02010
São Tomé en Principe02013
Falkland02004
Kiribati02010
Tuvalu02010