Vergelijkende Kaart > Export - Wereld

Loading map...

Beschrijving: De kaart hier weergegeven laat zien hoe Export verschilt per land. De kap van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleur, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2014

See also: Export bar chart

 

Country NameExport (milliarden $)Year of Estimate
China2,2102013
Verenigde Staten van Amerika1,5752013
Duitsland1,4932013
Verenigd Koninkrijk8132013
Japan6972013
Frankrijk5792013
Nederland5772013
Zuid-Korea5572013
Rusland5152013
Italië4742013
Canada4592013
Spanje4582013
Hongkong4562013
Singapore4102013
Saudi-Arabië3762013
Mexico3712013
Verenigde Arabische Emiraten3692013
India3132013
Taiwan3062013
België2952013
Australië2522013
Brazilië2452013
Maleisië2312013
Zwitserland2292013
Thailand2252013
Polen2022013
Zweden1822013
Indonesië1792013
Turkije1682013
Oostenrijk1662013
Tsjechië1612013
Noorwegen1542013
Vietnam1292013
Ierland1142013
Koeweit1122013
Denemarken1062013
Nigeria942013
Hongarije932013
Irak922013
Venezuela922013
Zuid-Afrika912013
Kazachstan872013
Argentinië852013
Slowakije832013
Chili782013
Finland762013
Oekraïne712013
Angola712013
Puerto Rico702013
Algerije682013
Roemenië662013
Iran612013
Portugal612013
Israël612013
Colombia592013
Oman562013
Filipijnen472013
Belarus422013
Peru412013
Libië382013
Nieuw-Zeeland382013
Azerbeidzjan342013
Litouwen302013
Griekenland302013
Slovenië292013
Bulgarije282013
Bangladesh272013
Ecuador252013
Pakistan252013
Egypte252013
Bahrein212013
Panama192013
Tunesië172013
Turkmenistan172013
Marokko172013
Luxemburg162013
Equatoriaal-Guinea152013
Estland152013
Oezbekistan152013
Paraguay152013
Servië152013
Ghana132013
Ivoorkust132013
Trinidad en Tobago132013
Brunei132011
Qatar132013
Letland132013
Kroatië122013
Bolivië122013
Costa Rica122013
Uruguay112013
Sri Lanka102013
Guatemala102013
Congo (Democratische Republiek)102013
Congo (Volksrepubliek)102013
Dominicaanse Republiek102013
Gabon102013
Myanmar92013
Zambia92013
Jordanië82013
Honduras82013
Botswana82013
Cambodja72013
Jemen72013
Kenia72013
Cuba62013
Kameroen62013
Tanzania62013
Libanon62013
Bosnië-Herzegovina62013
Papoea-Nieuw-Guinea52013
IJsland52013
Namibië52013
El Salvador52013
Malta52013
Mongolië42013
Macedonië42013
Soedan42013
Noord-Korea42012
Mozambique42013
Tsjaad42013
San Marino42011
Liechtenstein42012
Ethiopië32013
Uganda32013
Zimbabwe32013
Burkina Faso32013
Mauritius32013
Mauritanië32013
Senegal32013
Syrië32013
Georgië32013
Mali32013
Suriname32013
Nicaragua22013
Moldavië22013
Albanië22013
Laos22013
Kirgizstan22013
Jamaica22013
Armenië22013
Ngwane22013
Sierra Leone22013
Niger22013
Malawi12013
Guyana12013
Nieuw-Caledonië12012
Guinea12013
Tadzjikistan12013
Macao12013
Monaco12011
Benin12013
Nepal12013
Barbados12013
Fiji12013
Togo12013
Bahama's12013
Lesotho12013
Liberia12013
Haïti12013
Bhutan12012
Madagaskar12013
Belize12013
Rwanda12013
Seychellen12013
Somalië12012
Eritrea02013
Salomon02014
Montenegro02012
Groenland02010
Afghanistan02012
Saint Lucia02013
Kaapverdië02013
Guinee-Bissau02013
Centraal-Afrikaanse Republiek02013
Falkland02004
Burundi02013
Gambia02013
Djibouti02013
Andorra02012
Sint-Kitts en Nevis02013
Antigua en Barbuda02013
Saint Vincent en de Grenadines02013
Vanuatu02013
Grenada02012
Dominica02013
Timor Leste02011
Comoren (Unie)02013
Caymaneilanden02013
Palau02010
São Tomé en Principe02013
Samoa02011
Tonga02013
Kiribati02010
Tuvalu02014
Nauru02014