Vergelijkende Kaart > Consumptie elektriciteit - Wereld

Loading map...

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2012

See also: Consumptie elektriciteit bar chart

 

Country NameConsumptie elektriciteit (milliarden kWh)Year of Estimate
China4,6932012
Verenigde Staten van Amerika3,7412012
Japan8602012
Rusland8582012
India6012012
Canada5502012
Duitsland5452012
Frankrijk4612012
Brazilië4562012
Zuid-Korea4552012
Verenigd Koninkrijk3452012
Italië3102012
Spanje2682012
Australië2252012
Taiwan2212012
Zuid-Afrika2122012
Iran2072012
Mexico1822012
Saudi-Arabië1752012
Turkije1612012
Oekraïne1352012
Polen1322012
Zweden1322012
Thailand1322012
Indonesië1262012
Noorwegen1162012
Nederland1132012
Egypte1092012
Argentinië1052012
Vietnam1012012
Maleisië942012
Kazachstan882012
Venezuela862012
België852012
Finland832012
Pakistan742012
Verenigde Arabische Emiraten712012
Oostenrijk662012
Griekenland602012
Tsjechië592012
Zwitserland582012
Chili562012
Irak562012
Filipijnen542012
Roemenië512012
Portugal482012
Israël472012
Hongkong432012
Koeweit432012
Hongarije432012
Singapore412012
Oezbekistan402012
Nieuw-Zeeland392012
Colombia392012
Servië362012
Peru342012
Denemarken322012
Belarus312012
Algerije312012
Syrië292012
Slowakije292012
Bulgarije282012
Ierland262012
Bangladesh242012
Libië232012
Marokko212012
Puerto Rico192012
Kroatië192012
Noord-Korea192012
Azerbeidzjan192012
Qatar192012
Nigeria182012
Tadzjikistan172012
IJsland162012
Ecuador152012
Slovenië152012
Cuba142012
Oman132012
Turkmenistan132012
Dominicaanse Republiek132012
Tunesië122012
Zimbabwe122012
Jordanië112012
Bosnië-Herzegovina112012
Bahrein102012
Litouwen102012
Mozambique102012
Libanon102012
Sri Lanka92012
Georgië92012
Macedonië92012
Paraguay92012
Costa Rica82012
Guatemala82012
Uruguay82012
Zambia82012
Kirgizstan72012
Estland72012
Trinidad en Tobago72012
Albanië72012
Honduras72012
Luxemburg62012
Jamaica62012
Bolivië62012
Letland62012
Ghana62012
Congo (Democratische Republiek)62012
Panama62012
Armenië62012
El Salvador62012
Kenia62012
Kameroen52012
Nepal52012
Jemen52012
Myanmar52012
Moldavië42012
Montenegro42012
Namibië42012
Soedan42012
Macao42012
Ivoorkust42012
Tanzania32012
Mongolië32012
Angola32012
Ethiopië32012
Brunei32012
Botswana32012
Papoea-Nieuw-Guinea32012
Nicaragua32012
Mauritius22012
Laos22012
Malta22012
Uganda22012
Bahama's22012
Senegal22012
Nieuw-Caledonië22012
Gabon22012
Cambodja22012
Malawi22012
Suriname12012
Ngwane12012
Madagaskar12012
Barbados12012
Fiji12012
Guinea12012
Guyana12012
Burkina Faso12012
Togo12012
Benin12012
Niger12012
Andorra12012
Caymaneilanden12012
Congo (Volksrepubliek)12012
Mauritanië12012
Mali02012
Liberia02012
Haïti02012
Saint Lucia02012
Somalië02012
Burundi02012
Djibouti02012
Seychellen02012
Groenland02012
Kaapverdië02012
Rwanda02012
Lesotho02012
Afghanistan02012
Eritrea02012
Gambia02012
Belize02012
Bhutan02012
Grenada02012
Centraal-Afrikaanse Republiek02012
Saint Vincent en de Grenadines02012
Sint-Kitts en Nevis02012
Antigua en Barbuda02012
Samoa02012
Tsjaad02012
Equatoriaal-Guinea02012
Westelijke Sahara02012
Dominica02012
Salomon02012
Timor Leste02012
Guinee-Bissau02012
Sierra Leone02012
Comoren (Unie)02012
Vanuatu02012
São Tomé en Principe02012
Tonga02012
Nauru02012
Kiribati02012
Falkland02012
Geo Exam iPhone App