Vergelijkende Kaart > Productie elektriciteit - Wereld

Loading map...

Beschrijving: De kaart hier weergegeven laat zien hoe Productie elektriciteit verschilt per land. De kap van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleur, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2014

See also: Productie elektriciteit bar chart

 

Country NameProductie elektriciteit (milliarden kWh)Year of Estimate
China5,3982014
Verenigde Staten van Amerika4,0992014
Rusland1,0572014
Japan9362014
India8712014
Canada6192014
Frankrijk5612014
Brazilië5312014
Duitsland5272014
Zuid-Korea4852014
Verenigd Koninkrijk3662014
Italië2992014
Mexico2962014
Spanje2772014
Zuid-Afrika2582014
Taiwan2522014
Iran2402014
Saudi-Arabië2392014
Australië2262014
Turkije2182014
Oekraïne1982014
Indonesië1742014
Thailand1732014
Polen1532014
Zweden1492014
Egypte1392014
Venezuela1282014
Noorwegen1252014
Argentinië1192014
Maleisië1182014
Vietnam1172014
Verenigde Arabische Emiraten1032014
Nederland992014
Pakistan952014
Kazachstan912014
Tsjechië882014
België832014
Finland702014
Oostenrijk692014
Zwitserland682014
Filipijnen672014
Chili632014
Irak622014
Colombia622014
Roemenië572014
Griekenland562014
Israël562014
Koeweit562014
Paraguay542014
Oezbekistan532014
Portugal502014
Singapore482014
Algerije462014
Syrië442014
Nieuw-Zeeland442014
Bulgarije432014
Bangladesh402014
Hongkong402014
Peru382014
Servië382014
Hongarije342014
Denemarken342014
Belarus332014
Qatar322014
Libië302014
Ierland262014
Nigeria252014
Slowakije242014
Azerbeidzjan232014
Ecuador232014
Marokko212014
Noord-Korea212014
Puerto Rico202014
Turkmenistan202014
Oman192014
Cuba182014
Tadzjikistan172014
IJsland172014
Slovenië162014
Tunesië152014
Kirgizstan152014
Mozambique152014
Libanon152014
Jordanië152014
Kroatië142014
Bahrein132014
Dominicaanse Republiek132014
Bosnië-Herzegovina132014
Litouwen122014
Estland122014
Sri Lanka122014
Zambia112014
Georgië102014
Uruguay102014
Costa Rica92014
Ghana82014
Guatemala82014
Trinidad en Tobago82014
Zimbabwe82014
Congo (Democratische Republiek)82014
Armenië72014
Bolivië72014
Myanmar72014
Kenia72014
Jemen72014
Panama72014
Bhutan72014
Soedan72014
Albanië72014
Honduras62014
Letland62014
Kameroen62014
El Salvador62014
Ivoorkust62014
Macedonië62014
Angola52014
Ethiopië52014
Mongolië42014
Tanzania42014
Nicaragua42014
Jamaica42014
Montenegro42014
Brunei42014
Laos42014
Nepal32014
Papoea-Nieuw-Guinea32014
Senegal32014
Mauritius32014
Uganda22014
Malta22014
Luxemburg22014
Nieuw-Caledonië22014
Malawi22014
Bahama's22014
Gabon22014
Suriname22014
Namibië12014
Madagaskar12014
Cambodja12014
Barbados12014
Afghanistan12014
Guinea12014
Moldavië12014
Fiji12014
Haïti12014
Mauritanië12014
Guyana12014
Burkina Faso12014
Caymaneilanden12014
Congo (Volksrepubliek)12014
Belize12014
Mali12014
Ngwane02014
Botswana02014
Macao02014
Saint Lucia02014
Liberia02014
Djibouti02014
Somalië02014
Eritrea02014
Kaapverdië02014
Seychellen02014
Rwanda02014
Groenland02014
Niger02014
Gambia02014
Grenada02014
Lesotho02014
Centraal-Afrikaanse Republiek02014
Burundi02014
Liechtenstein02014
Sierra Leone02014
Benin02014
Saint Vincent en de Grenadines02014
Sint-Kitts en Nevis02014
Timor Leste02014
Togo02014
Samoa02014
Antigua en Barbuda02014
Dominica02014
Tsjaad02014
Equatoriaal-Guinea02014
Andorra02014
Westelijke Sahara02014
Salomon02014
Guinee-Bissau02014
Vanuatu02014
Tonga02014
Comoren (Unie)02014
Nauru02014
São Tomé en Principe02014
Kiribati02014
Falkland02014