Vergelijkende Kaart > Luchthavens met onverharde start-en landingsbanen - Wereld

Loading map...

Beschrijving: De kaart hier weergegeven laat zien hoe Luchthavens met onverharde start-en landingsbanen verschilt per land. De kap van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleur, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2014

See also: Luchthavens met onverharde start-en landingsbanen bar chart

 

Country NameLuchthavens met onverharde start-en landingsbanenYear of Estimate
Verenigde Staten van Amerika8,4592013
Brazilië3,3952013
Mexico1,4712013
Argentinië9772013
Canada9442013
Bolivië8342013
Paraguay7842013
Colombia7152013
Rusland6242013
Papoea-Nieuw-Guinea5402013
Indonesië4872013
Zuid-Afrika4222013
Chili3912013
Ecuador3282013
Venezuela3172013
Guatemala2752013
Duitsland2212013
Verenigd Koninkrijk1892013
Kenia1812013
Iran1792013
Zimbabwe1792013
Congo (Democratische Republiek)1722013
Frankrijk1702013
Filipijnen1582013
Tanzania1562013
Angola1452013
Nicaragua1352013
Peru1322013
Saudi-Arabië1322013
Australië1312013
Uruguay1222013
Oman1192013
Costa Rica1142013
Guyana1062013
Algerije932013
India932013
Namibië932013
Honduras902013
IJsland892013
Tsjechië872013
Nieuw-Zeeland842013
Zweden822013
Zambia802013
Oekraïne792013
Libië782013
Mozambique772013
Maleisië752013
Finland742013
Cuba692013
Botswana642013
El Salvador632013
Syrië612013
Panama602013
Soedan582013
Madagaskar572013
Somalië552013
Denemarken522013
Spanje512013
Tsjaad502013
Suriname492013
Kroatië452013
China442013
Pakistan432013
Noord-Korea432013
Uganda422013
Belize412013
Ethiopië402013
Zuid-Korea402013
Jemen402013
Litouwen392013
Polen392013
Thailand382013
Centraal-Afrikaanse Republiek372013
Bahama's372013
Nepal362013
Salomon352013
Kazachstan332013
Laos332013
Japan332013
Belarus322013
Italië312013
Irak302013
Gabon302013
Afghanistan292013
Mongolië292013
Vanuatu282013
Noorwegen282013
Oostenrijk282013
Myanmar282013
Liberia272013
Malawi252013
Letland242013
Marokko242013
Fiji242013
Ierland242013
Zwitserland232013
Kameroen222013
Hongarije212013
Mauritanië212013
Lesotho212013
Portugal212013
Burkina Faso212013
Oezbekistan202013
Niger202013
Ivoorkust202013
Dominica202013
Dominicaanse Republiek202013
Congo (Volksrepubliek)192013
Roemenië192013
Israël182013
Verenigde Arabische Emiraten182013
Jamaica172013
Mali172013
Bosnië-Herzegovina172013
Servië162013
Kiribati152013
België152013
Slowakije142013
Nigeria142013
Tunesië142013
Nieuw-Caledonië132013
Puerto Rico122013
Guinea122013
Ngwane122013
Egypte112013
Bulgarije112013
Senegal112013
Kirgizstan102013
Cambodja102013
Djibouti102013
Haïti102013
Griekenland92013
Eritrea92013
Slovenië92013
Sierra Leone72013
Azerbeidzjan72013
Vietnam72013
Turkije72013
Tadzjikistan72013
Seychellen72013
Togo62013
Burundi62013
Guinee-Bissau62013
Nederland62013
Benin52013
Groenland52013
Estland52013
Falkland52013
Tonga52013
Turkmenistan52013
Timor Leste42013
Georgië42013
Sri Lanka42013
Ghana32013
Rwanda32013
Koeweit32013
Libanon32013
Mauritius32013
Westelijke Sahara32013
Samoa32013
Taiwan22013
Trinidad en Tobago22013
Macedonië22013
Moldavië22013
Jordanië22013
Qatar22013
Palau22013
Bangladesh22013
Albanië12012
Armenië12013
Antigua en Barbuda12013
Caymaneilanden12012
Bhutan12012
Equatoriaal-Guinea12013
Luxemburg12013
Tuvalu12013
Saint Vincent en de Grenadines12013