Vergelijkende Kaart > Aantal Merchant Marine schepen - Wereld

Loading map...

Beschrijving: De kaart hier weergegeven laat zien hoe Aantal Merchant Marine schepen verschilt per land. De kap van het land komt overeen met de grootte van de indicator. Hoe donkerder de kleur, hoe hoger de waarde.

Referenties: CIA World Factbook - Tenzij anders vermeld, voor informatie op deze pagina correct is met ingang van 1 Januari 2014

See also: Aantal Merchant Marine schepen bar chart

 

Country NameAantal Merchant Marine schepenYear of Estimate
Panama5,7642008
Liberia1,9482008
China1,7752008
Malta1,2812008
Bahama's1,2132008
Singapore1,1312008
Rusland1,1302008
Antigua en Barbuda1,0592008
Hongkong1,0092008
Indonesië9652008
Cyprus8682008
Griekenland8242008
Zuid-Korea7382008
Noorwegen7152008
Japan6762008
Italië6042008
Cambodja5862008
Saint Vincent en de Grenadines5822008
Nederland5662008
Turkije5652008
India4772008
Verenigd Koninkrijk4742008
Verenigde Staten van Amerika4462008
Thailand4052008
Filipijnen3832008
Duitsland3822008
Vietnam3142008
Maleisië3042008
Denemarken2992008
Belize2612008
Georgië2092008
Zweden1942008
Oekraïne1932008
Canada1712008
Noord-Korea1712008
Spanje1672008
Comoren (Unie)1442008
Frankrijk1412008
Brazilië1352008
Iran1312008
Honduras1262008
Caymaneilanden1242008
Portugal1172008
Sierra Leone1132008
Sint-Kitts en Nevis1042008
Taiwan1022008
Syrië962008
Finland922008
Azerbeidzjan862008
Egypte772008
Kroatië752008
Tuvalu742008
Mongolië732008
Barbados712008
Bulgarije712008
België682008
Monaco642008
Mexico602008
Verenigde Arabische Emiraten602008
Saudi-Arabië592008
Venezuela592008
Nigeria552008
Slowakije542008
Dominica532008
Australië522008
Vanuatu512008
Litouwen502008
Chili482008
Argentinië472008
Luxemburg452008
Bangladesh412008
Koeweit382008
Libanon352008
Marokko352008
Algerije352008
Myanmar332008
Ecuador332008
Estland332008
Zwitserland322008
Jordanië302008
Ierland272008
Slovenië262008
Bolivië252008
Albanië242008
Sri Lanka242008
Papoea-Nieuw-Guinea242008
Paraguay222008
Letland222008
Qatar202008
Roemenië192008
Israël182008
Libië172008
Colombia152008
Pakistan142008
Tonga142008
Uruguay142008
Irak132008
Jamaica132008
Cuba122008
Polen112008
Nieuw-Zeeland112008
Ethiopië102008
Trinidad en Tobago92008
Madagaskar92008
Tanzania92008
Moldavië82008
Tunesië82008
Turkmenistan82008
Fiji82008
Kaapverdië82008
Brunei82008
Oostenrijk72008
Bahrein72008
Guyana72008
Kiribati72008
São Tomé en Principe72008
Seychellen62008
Peru62008
Mauritius52008
Kazachstan52008
Gambia52008
Eritrea52008
Angola52008
Montenegro42008
Jemen42008
Puerto Rico32008
Soedan32008
Ghana32008
Groenland22008
Gabon22008
IJsland22008
Zuid-Afrika22008
Togo22008
Mozambique22008
Nieuw-Caledonië22008
Oman22008
Suriname12008
Laos12008
Timor Leste12008
Somalië12008
Kenia12008
Tsjechië12008
Equatoriaal-Guinea12008
Costa Rica12008
Dominicaanse Republiek12008
Djibouti12008
Congo (Volksrepubliek)12008
Congo (Democratische Republiek)12008
Kameroen12008
Namibië12008
Samoa12008